Category

6 דרכים להפחתת לחץ

עבור הרבה סטודנטים זמן עדכון יכולות להיות מלחיצות מאוד. אולם מחקרים חדשים ומעניינים מראים כי א) לחץ מסוים הוא למעשה דבר טוב וב) אם זה אכן הופך להיות מוגזם, יש מגוון של טכניקות פשוטות שיכולות לעזור להגביר את השליטה הרגשית ואת ביצועי הבחינה.

סדנת מורים ג’רזי ריאל סוסיאדד לניהול סטרס

מחקרים מאוניברסיטת ייל מצביעים על כך שסטודנטים הרואים ג’רזי פלמנגו במתח כעל פוטנציאל לסייע לביצועים הבאים שלהם מרגישים טוב יותר כאשר הם מאתגרים מצבים ומגיבים באופן פרודוקטיבי יותר. אז מה התלמידים יכולים לעשות כדי לעזור להם בצורה הטובה ביותר לנהל מצבים פוטנציאליים מלחיצים?

הסר ג’רזי נבחרת קוסטה ריקה בכדורגל אי וודאות

הקרן לבריאות הנפש מציעה כי דרך נהדרת להפחית את הלחץ היא לנסות ולקשר את מצבך למשהו שחווית בעבר. על ידי היכרות עם המצב, אתה יכול למחזר את אסטרטגיות ההתמודדות הקודמות שלך כדי לעזור לך להתמודד עם הבעיה הנוכחית הזו. שאלה נהדרת לשאול את עצמך היא, איך המצב הזה דומה למה שחוויתי בעבר? זה מסיר את העמימות, מה שמפחית את אי הוודאות, אשר בתורו מגביר את הביטחון.

להיות פרואקטיבי

מחקרים מצאו כי דחיינות היא סביבה עיקרית של מחשבות לא מועילות להוביל ללחץ. כדי להתמודד בצורה הטובה ביותר עם לחץ, עדיף להיות פרואקטיבי ולא תגובתי, שכן להיות פרואקטיבי מצמצם את הסיכון לדחיינות. על ידי היותנו פרואקטיביים, אנו יכולים לנהל ולשלוט במצבים המלחיצים שלנו על ידי עשיית דברים לפני הזמן. זה יכול להיות תכנון לוח הזמנים של העדכון שלך לפני תקופת בחינה עמוסה – זה משהו שאנחנו מדברים עליו יותר בבלוג שלנו, ‘6 דרכים להפחתת לחץ העדכון’.

מסגור מחדש

התייחס למשימה שהוקמה בחזיתך כהזדמנות להשתפר ולא כאל איום. מסגור מחדש הוא לא התהליך של העמדת פנים שהכל בסדר כשזה לא, מדובר במציאת דרך חדשה לתפוס מצב מסובך. זה קשור להתמקד במה שאתה עומד להרוויח אם זה ילך כשורה, ולא מה שאתה עומד להפסיד אם זה הולך רע.

תהליך זה מאפשר לך ליישם הלך רוח צמיחה מכיוון שהוא מציב את החשיבות בלמידה ושיפור, במקום לדאוג לשפוט ולטעות. לקבלת טיפים נוספים בנושא מסגור מחדש, עיין בבלוג שלנו ‘אמונות לא מועילות’.

תרחיש המקרה הטוב ביותר

חוקרים מאוניברסיטת קליפורניה ובאוניברסיטת פיטסבורג, גילו כי על ידי הימנעות מההזדמנות לאתגר את עצמך מובילה פחות יצירתיות, מיקוד יתר על המנצח והימנעות מטעויות, וגם לנטייה להיות שמרנית יותר ויותר בגישה שלך ללמידה ו בעוד שזה נבון להיות מודע לתרחיש הגרוע ביותר, נראה כי הוא לא פרודוקטיבי.

לדבר למישהו

אל נאבק בשתיקה. על ידי שיחה עם הורים, מורים, מאמנים, חברים ובני משפחה יעזרו לכם לפתח צוות סביבכם שיכול לתמוך בפיתוח שלכם. אחד ממאמני הכדורסל הגדולים בכל הזמנים, פיל ג’קסון אמר פעם ש”כוח הקבוצה הוא האדם. כוחו של האדם הוא הצוות. אנו חושבים שזה בהחלט נכון.

גישה לגישה לרשת תומכת של אנשים שיכולים להציע לך תמיכה חברתית, התגלתה כמשמשת חיץ מתח ומשפרת את ההתמודדות, כמו גם שיפור החוסן והביצועים האישיים.

שיהיה לך שינת לילה טובה

נמצא כי סטודנטים שישנים טוב יותר מקבלים ציונים גבוהים משמעותית (הפרש חצי כיתה). כשאתה ממש עייף, הכל נראה קצת יותר גרוע. זה באמת חשוב לישון טוב. עיין בבלוג שלנו כיצד לישון את דרכך להצלחה בכמה טיפים קלים כיצד לעשות זאת.

למידע נוסף על טכניקות עדכון, עיין בדף שלנו, הדרכים הטובות ביותר לשנות.

Related Posts

מנהיג הספורט של מרילנד זיהה

מנכ”ל ספורט מרילנד, טרי הסלטין, זכה בכבוד בפרס איגוד האגודה למרילנד לארגוני שיווק יעד לאחרונה, לאחרונה בפסגת הנסיעות והתיירות השנתית של מרילנד. חסלטין הוכרה במאמצים שהניבו הוצאות ישירות…

5 מיתוסים עצביים שכל מורה צריך לדעת

זהו החלק השלישי והאחרון של סדרת הבלוגים העצביים שלנו. אתה יכול להתעדכן בשני הראשונים כאן: מדריך למתחילים למגוון עצבי 5 דרכים מחנכים יכולים לתמוך במגוון עצבי בכיתה בחלק…

15 שיטות למקסום הזיכרון

“הזיכרון הוא היומן שכולנו מביאים איתנו”, אמר אוסקר ווילד. אבל האם יומני אנשים מסוימים מדויקים בהרבה מאחרים? מה קורה אם אינך יכול לזכור באופן טבעי מבצעים גדולים של…

דון סטליי מאריך את השהייה ב- See Tuscaloosa

דון סטאלי, הנשיא וכן המנכ”ל של ועדת התיירות והספורט של טוסקאלוזה, סופק הארכת חוזה לשלוש שנים על פי חדשות טוסקאלווסה. “אנו ברי מזל שדון סטיילי ימשיך כמנכ”ל פיצוי…

אריות דטרויט לארח 2024 טיוטת NFL

דטרויט אריות ועיר דטרויט יארחו את טיוטת ה- NFL 2024 ברחבי קמפוס מרטיוס פארק והרט פלאזה, הודיעה ה- NFL ביום שני, הפעם הראשונה שהאירוע הגיע ל יעד מישיגן….

איך J.L. Lewis מעולם לא סיפק את חלומו בגולף

התמדה בגולף המתכון להצלחה ארוכת טווח בגולף הוא תערובת של סבלנות, התמדה והתמדה. ההתמדה היא באיכות גבוהה המאפשרת לגולף להתמיד, לדחוף קדימה ולעבוד לקראת המטרות שלך למרות המכשולים….

Leave a Reply

Your email address will not be published.