Category

איך J.L. Lewis מעולם לא סיפק את חלומו בגולף

התמדה בגולף

המתכון להצלחה ארוכת טווח בגולף הוא תערובת של סבלנות, התמדה והתמדה.

ההתמדה היא באיכות גבוהה המאפשרת לגולף להתמיד, לדחוף קדימה ולעבוד לקראת המטרות שלך למרות המכשולים.

צרכי התמדה מעוכבים. גולף צריך לבצע מקדמה גדולה של עבודה ומאמץ כדי להשיג הצלחה.

גולפאים רבים בעולם של ימינו רוצים במקום זאת סיפוקים מיידיים (“אני רוצה את זה עכשיו”) מבלי לשים את הכמות הדרושה לעבודה כדי להשיג הצלחה. גולף חסר סבלנות אלה נוטים לוותר כאשר הם לא רואים תוצאות מיידיות.

האם אי פעם התמודדת עם צילומי ההפעלה שלך או ג’רזי בורוסיה דורטמונד TEE במשך חודשים ונראה שלא תקצור את היתרון מהעבודה הקשה שלך?

סביר להניח שהרגשתם שעות ושעות של שיטה נראו כמו פזוז זמן … אולי רצית להפסיק לשחק גולף.

התמדה ונחישות בעסקה עם אתגרים הם תנאים מוקדמים להישגים ברמה גבוהה בגולף.

התמדה ונחישות מבוססים על האמונה שההצלחה תגיע אם תמשיך לעבוד כדי לשפר את המשחק שלך.

התמדה ונחישות הם המיומנויות הנפשיות שעוזרות לך לראות צילומים רעים ותחרויות רעות כמרמזות לשפר את המשחק שלך ולא ככתב אישום כנגד יכולתך.

J.L. Lewis, אלוף שני אירועי PGA (The John Deer Classic ו- 84 Lumbar Classic) התראיין על ידי על המשמעות של המשחק הנפשי והתמדה ונחישות בגולף.

J.L. Lewis הוא שחקן גולף מקצועי של PGA Trip ודוגמה נהדרת להתמדה ונחישות לגולף בכל ג’רזי מנצ’סטר יונייטד רמות.

איך התמדה נהנה לואיס? ובכן, לואיס הפך למומחה בשנת 1984 אך לא ראה את פירות עבודתו עד שזכה בתחרות הראשונה שלו 15 שנה לאחר שהצטרף לסיבוב ההופעות.

כהן: “כמה אנשים רבים היו מוציאים את זה עד שנות ה -30 המאוחרות לחייהם פשוט טוחנים את זה ואומר שאני הולך לעשות את זה?”

לואיס: “אני פשוט אף פעם לא מוותר … אני סוג האדם, אם אתה מכה אותי, זה לא מפריע לי. אנחנו פשוט ממשיכים לשחק עד שאשתפר. זה סוג המנטליות שלי. אם אתה מפסיק, איך אתה הולך להשתפר? אני פשוט ממשיך. ”

“אני לא מסתכל כניצחון או מפסיד. אם אני משחק בתחרות ואני משחק טוב באמת ומקבל את המקום השלישי, אני לא מתרחק מהתחרות ומרגיש שנכשלתי. אני הולך משם מתוך אמונה שהשגתי את מה שרציתי להשיג. רציתי לשחק טוב ואכן שיחקתי טוב. היו כמה מצבים שהייתי יכול לעשות טוב יותר, כמה זריקות פה או שם, אבל אם תסיים כל כך גבוה, היו הרבה דברים שבוודאי עברו הכי טוב ולכן אני תמיד מנסה להתמקד בזה ולנסות לבנות על זה. ”

“אם אתה יורד במתיחה בתחרות ויש לך סיכוי למקם גבוה, אני לא מאמין בזה. אני מאמין על הצילום הזה. מה הכי טוב שאני יכול לעשות בצילום הזה? להוציא לפועל, להורג, להוציא לפועל … הכל קשור לשפר את עצמך ולא לשים דגש כל כך הרבה על ניצחון והפסד. ”

טיפים לפיתוח המנטליות שלא נותנת מעלה:

טיפ מס ‘1: השתמש בכל תחרות כחוויה לשיפור המשחק שלך. לקח לך שנים לפתח את המשחק שלך והתהליך לעולם לא נגמר. היה לקוח והמשיך בתהליך השיפור.

טיפ מס ‘2: עליכם להעריך את הביצועים שלכם בכנות כדי שתוכלו לשפר את האזורים החלשים שלכם. מה עשיתי טוב? מה צריך לשפר? איך יכולתי לשחק את הצילום הזה אחרת? מה אעשה כדי לשפר את הצילום הזה לעתיד?

גולף מצליח גילו כיצד לבצע בביטחון עליון בתחרות. הקמנו את חוברת העבודה של גולף קצה הנפשי ותוכנית התקליטורים כדי לעזור לך לעשות זאת.

למד טכניקות מוכחות לביצוע בביטחון!

האם אתה חווה מביטחון עדין לאחר פגיעות שהוחמצו, משחק עם ציפיות קפדניות או גבוהות המערערות את הביטחון או את חוסר היכולת לשחק בחופשיות ובלתי פוסקות במסלול?

אם אתה חווה מחוסר מיקוד, ביטחון נמוך או אתגרי משחק נפשי אחר בקורס, אתה ג’רזי ניס לא יכול להגיע לפוטנציאל הגולף האמיתי שלך …

גולפנים מצליחים גילו כיצד לבצע בביטחון עליון בתחרות, ולכן הקמנו את חוברת העבודה של גולף קצה נפש ותוכנית CD כדי לעזור לכם לעשות זאת!

תוכנית הקצה הנפשי של הגולף כוללת את 8 האימונים הנפשיים המובילים שאני מסיים עם המתאמנים האישיים שלי כדי לעזור להם להגדיל את המשחק הנפשי שלהם ולשפר את העקביות בקורס.

תוכנית הקצה הנפשי של הגולף כוללת 8 תקליטורים מגבירי ביטחון, הקלטות שמע MP3 וספר עבודה של 8 מפגשים של גולף.

הקצה הנפשי של הגולף: תוכנית של 8 שבועות לביטחון עליון

מה אומרים חניכים?
“הצד הנפשי הוא הכל בגולף – היכולת לראות את הזריקה או הקו שלך ולסמוך על כך שאתה יכול לפגוע בזריקה או במכה הזו. ד”ר כהן סייע לי לסמוך על המשחק שלי ולהעמיד שבץ מוחי. ”
~ פרנק ליקליטר, סיור PGA, זוכה נייקי טיול

“רמת הביטחון שלי מעולם לא הייתה גבוהה יותר! אני לא יכול להגיד לך כמה ברור שהצלחתי להאמין במהלך אnull

Related Posts

מנהיג הספורט של מרילנד זיהה

מנכ”ל ספורט מרילנד, טרי הסלטין, זכה בכבוד בפרס איגוד האגודה למרילנד לארגוני שיווק יעד לאחרונה, לאחרונה בפסגת הנסיעות והתיירות השנתית של מרילנד. חסלטין הוכרה במאמצים שהניבו הוצאות ישירות…

6 דרכים להפחתת לחץ

עבור הרבה סטודנטים זמן עדכון יכולות להיות מלחיצות מאוד. אולם מחקרים חדשים ומעניינים מראים כי א) לחץ מסוים הוא למעשה דבר טוב וב) אם זה אכן הופך להיות…

5 מיתוסים עצביים שכל מורה צריך לדעת

זהו החלק השלישי והאחרון של סדרת הבלוגים העצביים שלנו. אתה יכול להתעדכן בשני הראשונים כאן: מדריך למתחילים למגוון עצבי 5 דרכים מחנכים יכולים לתמוך במגוון עצבי בכיתה בחלק…

15 שיטות למקסום הזיכרון

“הזיכרון הוא היומן שכולנו מביאים איתנו”, אמר אוסקר ווילד. אבל האם יומני אנשים מסוימים מדויקים בהרבה מאחרים? מה קורה אם אינך יכול לזכור באופן טבעי מבצעים גדולים של…

דון סטליי מאריך את השהייה ב- See Tuscaloosa

דון סטאלי, הנשיא וכן המנכ”ל של ועדת התיירות והספורט של טוסקאלוזה, סופק הארכת חוזה לשלוש שנים על פי חדשות טוסקאלווסה. “אנו ברי מזל שדון סטיילי ימשיך כמנכ”ל פיצוי…

אריות דטרויט לארח 2024 טיוטת NFL

דטרויט אריות ועיר דטרויט יארחו את טיוטת ה- NFL 2024 ברחבי קמפוס מרטיוס פארק והרט פלאזה, הודיעה ה- NFL ביום שני, הפעם הראשונה שהאירוע הגיע ל יעד מישיגן….

Leave a Reply

Your email address will not be published.