Category

אריות דטרויט לארח 2024 טיוטת NFL

דטרויט אריות ועיר דטרויט יארחו את טיוטת ה- NFL 2024 ברחבי קמפוס מרטיוס פארק והרט פלאזה, הודיעה ה- NFL ביום שני, הפעם הראשונה שהאירוע הגיע ל יעד מישיגן.

“אנו שמחים להביא את טיוטת ה- NFL לשנת 2024 לעיר דטרויט,” אמר מארק הוליס, יו”ר חברת Detroit Sports Corp. “טיוטת ה- NFL הפכה להיות אחד האירועים העולמיים הגדולים של הבמה הגדולים שאנו שואפים לארח כחלק מהמומנטום של דטרויט. אנו מתחייבים את התמיכה המלאה והנרחבת שלנו באירוח אירוע זה והעלאת יצרנית זיכרון דורית לקהילה שלנו ול- NFL. ”

סיפורים קשורים

על המיקום מספק לחובבי NFL חוויה של GameDay Gameway

להטי, פינלנד, לארח 2024 אליפות עולם הכדורגל של דגל 2024

2023 NFL Pro Bowl חוזר ללאס וגאס

Bengals מכריז

מינסוטה ויקינגים יוצרים הזדמנות טיול אצטדיון מובהק

ועדת הספורט של דטרויט, בשותפות עם דטרויט ליונס, תארח אירוע קהילתי עם נושא כדורגל בחינם לחלוטין לאוהדי כל הגילאים ב -14 באפריל בקמפוס מרטיוס פארק כדי לחגוג את הענקת טיוטת ה- NFL 2024 לדטרויט.

“היום הוא חשוב לעיר שלנו ולנציבות הספורט של דטרויט,” אמר דייב ביץ ג’רזי נאגויה גרמפוס ‘, מנכ”ל ועדת הספורט של דטרויט. “אירוח טיוטת ה- NFL בדטרויט מבטיח להיות חגיגה של רוח הקהילה שלנו. זה יספק ערך גבוה לתושבים, לעסקים שלנו ולמעריצים הגדולים שהופכים את דטרויט לעיר הספורט הטובה ביותר באמריקה. השותפויות שלנו עם אריות דטרויט וארגונים קהילתיים מוערכים אחרים עזרו להפוך ג’רזי אינטר מילאנו את ההצעה הזו למציאות. כעת, העבודה ג’רזי יובנטוס האמיתית מתחילה בהתמקדות שלנו במחויבות הקולקטיבית שלנו, בתרומות ושיתוף הפעולה שלנו. אנו יציבים לארח אירוע מדהים בשנת 2024. ”

כחלק מהאירוע, חוויית הדראפט של ה- NFL תציע למעריצים הזדמנות בחינם לחלוטין לקחת חלק במשחקים, תערוכות אינטראקטיביות, הופעות מוזיקליות ומפגשי חתימה, ובנוסף לצלם תמונות עם גביע וינס לומברדי.

“ביקור בדטרויט מצפה לעבוד עם שותפינו בקהילת האירוח כדי לקבל את פני אוהדי הכדורגל הנלהבים מרחבי הארץ שיהפכו את עירנו לעליית עלייה לרגל של חזיר,” אמר קלוד מולינארי, ביקור נשיא דטרויט ומנכ”ל. “אירוח הדראפט הוא עוד ניצחון מרגש עבור דטרויט, והוא יספק השפעה כלכלית עוצמתית ותדגיש את התוסס של אזורנו.”

טיוטת ה- NFL 2022 תתקיים בלאס וגאס בתאריכים 28-30 באפריל, ואחריה 2023 בקנזס סיטי בתאריכים 27-29 באפריל.

“הטיוטה הפכה לאירוע פופולרי מחוץ לעונה ברחבי הארץ ואנחנו נרגשים לעבוד עם האריות ושותפיהם להביא את טיוטת ה- NFL לשנת 2024 לעיר המנוע,” אמר נציב ה- NFL, רוג’ר גודל. “בעזרת ביקור דטרויט, ועדת הספורט של דטרויט והעיר דטרויט, בסיס המעריצים הנלהב של האריות וכל המבקרים יתייחסו לחוויה מדהימה של שלושה ימים.”

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק
הדפס
לינקדאין
Reddit
אימייל

Related Posts

מנהיג הספורט של מרילנד זיהה

מנכ”ל ספורט מרילנד, טרי הסלטין, זכה בכבוד בפרס איגוד האגודה למרילנד לארגוני שיווק יעד לאחרונה, לאחרונה בפסגת הנסיעות והתיירות השנתית של מרילנד. חסלטין הוכרה במאמצים שהניבו הוצאות ישירות…

6 דרכים להפחתת לחץ

עבור הרבה סטודנטים זמן עדכון יכולות להיות מלחיצות מאוד. אולם מחקרים חדשים ומעניינים מראים כי א) לחץ מסוים הוא למעשה דבר טוב וב) אם זה אכן הופך להיות…

5 מיתוסים עצביים שכל מורה צריך לדעת

זהו החלק השלישי והאחרון של סדרת הבלוגים העצביים שלנו. אתה יכול להתעדכן בשני הראשונים כאן: מדריך למתחילים למגוון עצבי 5 דרכים מחנכים יכולים לתמוך במגוון עצבי בכיתה בחלק…

15 שיטות למקסום הזיכרון

“הזיכרון הוא היומן שכולנו מביאים איתנו”, אמר אוסקר ווילד. אבל האם יומני אנשים מסוימים מדויקים בהרבה מאחרים? מה קורה אם אינך יכול לזכור באופן טבעי מבצעים גדולים של…

דון סטליי מאריך את השהייה ב- See Tuscaloosa

דון סטאלי, הנשיא וכן המנכ”ל של ועדת התיירות והספורט של טוסקאלוזה, סופק הארכת חוזה לשלוש שנים על פי חדשות טוסקאלווסה. “אנו ברי מזל שדון סטיילי ימשיך כמנכ”ל פיצוי…

איך J.L. Lewis מעולם לא סיפק את חלומו בגולף

התמדה בגולף המתכון להצלחה ארוכת טווח בגולף הוא תערובת של סבלנות, התמדה והתמדה. ההתמדה היא באיכות גבוהה המאפשרת לגולף להתמיד, לדחוף קדימה ולעבוד לקראת המטרות שלך למרות המכשולים….

Leave a Reply

Your email address will not be published.