Category

אדי Habeck III | ספורטאי מבקרים מרץ 2011

אדי חבק השלישי
גיל: 33
מגורים: וויליאמסטאון
משפחה: בן, אדוארד חבק הרביעי, 9
עיסוק: מנהל השותף של הקבלה באוניברסיטת נוריץ ‘
ספורט ראשוני: מירוצי שלג

VS: בדיוק כמה זמן היית רוכב שלג?
אה: זו העונה הרביעית שלי. המציאות היא שמעולם לא שמעתי על הספורט הזה עד שהתקבלתי על כמה נעלי ריצה בניו יורק, כמו גם המוכר אמר לי שהם עומדים להסתעף לנעלי שלג ריצות לחורף. משהו לחיצה טוב כמו ג’רזי מונטריי שהאמנתי שזה באמת מדהים לעשות. אני לא אוהב לרוץ בכבישים בחורף; אני תמיד מבועת מלהיפגע על ידי מגרש שלג או רכב שטח ענק. חזרתי הביתה, עשיתי מחקר מחקר כמו גם גיליתי את מועדון האתלטיקה המערבי של מסצ’וסטס כמו גם את סדרת המירוצים שלהם. עשיתי מירוץ בבנינגטון באותה השנה כמו גם אני מחובר כמו גם קיבלתי את צמד הנעלי שלג המירוצים הראשון שלי.

VS: כמה קשה היה המעבר מריצה “רגילה”?
EH: זה אחד המאמצים האתלטיים הקשים ביותר שניסיתי אי פעם. הפעם הראשונה שבה שעשיתי הייתה צעד גמגום; אפילו לא לרוץ. עם זאת גופך מסתגל במהירות כמו גם לפני שהבנתי אותו הייתי באמת נוח.

VS: מה יש במירוצי שלג שלג שאתה מגלה כל כך מושך?
EH: פשוט להיות בשלג כמו גם ביער גורמים לי להרגיש מאוד מתגשם.

VS: האם ניסיתם סוגים שונים של נעלי שלג?
EH: אני מרוץ ג’רזי בנפיקה ליסבון על דיון שלג. הם מייצרים נעליים פנטסטיות כמו גם העסקי מספקים תמיכה פנטסטית במירוצים.

VS: האם אי פעם אתה יוצא ביער בנעלי השלג שלך רק לטייל?
אה: מעולם לא הייתי על טיול של שלג. מעולם לא יצאתי לטיול חורפי בשלג. תמיד רציתי לרוץ. אני אוהב לגלות מסלולים מעורפלים ביער, אולם אני אוהב לרוץ עליהם. מעולם לא היו לי נעלי שלג לפני שהתחלתי לרוץ.

VS: איזה סוג אחר של מירוצים אתה עושה?
EH: התחלתי לרוץ רק ארבע או חמש שנים אחורה, כמו גם הגעתי מייד לכיוון ריצת שבילים. אני נכנס לכמה מירוצי שבילים ככל שיכולתי. זה האימונים הטובים ביותר למירוצי שלג. המירוץ הארוך ביותר שלי היה ורמונט 50K. עשיתי את זה בשנת 2008 כמו גם השלמתי במקום ה -16. זה היה משטח נהדר באמת עבורי מכיוון שאני לא רץ למרחקים ארוכים.

VS: האם אתה גם עושה מירוצי דרכים שגרתיים?
EH: דרכים מיועדות למכוניות. אני רוצה שינוי של הנוף. אני עושה כמה מירוצי דרכים, עם זאת הייתי מעדיף לעשות מירוצי מסלול.

VS: מתי יצאת לוורמונט?
EH: עברתי ממש לכאן לפני שנתיים וחצי. ניהלתי שירות משק בית בניו יורק, כמו גם לנסוע בשמונה שעות סיבוב בכל סוף שבוע להיות עם בני. עברתי ממש לכאן כדי להיות טוב יותר אליו.

VS: האם הכנסת אותו למירוצי שלג?
EH: הוא עשה שני מירוצי צעירים עד כה. אחד האירועים המועדפים עלי הוא המירוץ השנתי בחריץ המבריח. נכנסתי אליו בחטיבת הצעירים כמו שהוא הגיע למקום השני לילדה. חששתי בדיוק איך הוא היה מגיב לזה אולם הוא הצהיר שלא אכפת לו שהוא הפסיד מאז שהוא הגיע לראשונה בקבוצת הגיל שלו.

VS: אין לך רקע של כוחות חמושים. איך בדיוק הגעת לנוריץ ‘?
EH: באמת הלכתי לנוריץ ‘כתואר ראשון. כשעברתי לכאן לא הבנתי לאיזה סוג שירות רציתי להיכנס אז ג’רזי יוקוהמה מרינוס קיבלתי החלטה להתחיל את העיסוק שלי במקום בו הכרתי. אני אוהב לעבוד כאן. זו אווירה פנטסטית כמו גם אני שמח מאוד להיות חלק מהאוניברסיטה. קיבלתי את נורוויץ ‘להחזיק במרכז שלג שלג, כמו גם הם ביקשו ממני להיות מומחה למירוצי שלג שלג.

VS: בדיוק איך אתה מגלה את הזמן להתאמן?
אה: זה קשה לחלוטין. אני עובד במשרה מלאה כמו גם יש משימה די תובענית שצריכה נסיעות כמו גם אני רוצה לבלות את סופי השבוע עם בני. אני מנסה לצאת לפני או אחרי העבודה, מה שמצביע על כך שבחורף אני בחוץ עם פנס בשעה 17:00 או 17:00, עם זאת אני מאוד אוהב לרוץ על המסילה בחושך.

VS: מה היה הרבה מירוץ בלתי נשכח?
EH: הרבה מירוץ של שלג בלתי נשכח שלי היה חצי המרתון של פיטספילד בשנת 2009. זו הייתה השנה השנייה שלי במרחק הזה כמו גם אני באמת אוהבת את הקורס. זה מאתגר ביותר. התנאים היו באמת גדולים באותו יום כמו גם סיימתי את השלישי שהיה המשטח הטוב ביותר שלי אי פעם. זה מירוץ מדהים אז סתם השלמה מרגיש מספק מאוד. מירוץ אחד בלתי נשכח נוסף היה אליפות ארצית בארה”ב בשנה שעברה. זה היה גולת הכותרת של חיי; האירוע הגדול ביותר כמו גם הרבה אירועים יוקרתיים בו לקחתי חלק. זה היה כבוד אמיתי להיות שם, אולם היה קשה באמת מאז שעבדתי במשרה מלאה כמו גם במוסד לתארים מתקדמים, כמו גם לא היה לי הרבה זמן להתאמן. הייתי המום בדיוק כמה מעט ספורטאי ורמונט היו שם, למרות שזה היה כל כך קרוב (סירקוזה).

VS: האם אתה מאמין שמרוצי שלג של Snowshoe בסופו של דבר יהיה הרבה יותר בולט כאן?
אה: חבל שאין זהnull

Related Posts

מנהיג הספורט של מרילנד זיהה

מנכ”ל ספורט מרילנד, טרי הסלטין, זכה בכבוד בפרס איגוד האגודה למרילנד לארגוני שיווק יעד לאחרונה, לאחרונה בפסגת הנסיעות והתיירות השנתית של מרילנד. חסלטין הוכרה במאמצים שהניבו הוצאות ישירות…

6 דרכים להפחתת לחץ

עבור הרבה סטודנטים זמן עדכון יכולות להיות מלחיצות מאוד. אולם מחקרים חדשים ומעניינים מראים כי א) לחץ מסוים הוא למעשה דבר טוב וב) אם זה אכן הופך להיות…

5 מיתוסים עצביים שכל מורה צריך לדעת

זהו החלק השלישי והאחרון של סדרת הבלוגים העצביים שלנו. אתה יכול להתעדכן בשני הראשונים כאן: מדריך למתחילים למגוון עצבי 5 דרכים מחנכים יכולים לתמוך במגוון עצבי בכיתה בחלק…

15 שיטות למקסום הזיכרון

“הזיכרון הוא היומן שכולנו מביאים איתנו”, אמר אוסקר ווילד. אבל האם יומני אנשים מסוימים מדויקים בהרבה מאחרים? מה קורה אם אינך יכול לזכור באופן טבעי מבצעים גדולים של…

דון סטליי מאריך את השהייה ב- See Tuscaloosa

דון סטאלי, הנשיא וכן המנכ”ל של ועדת התיירות והספורט של טוסקאלוזה, סופק הארכת חוזה לשלוש שנים על פי חדשות טוסקאלווסה. “אנו ברי מזל שדון סטיילי ימשיך כמנכ”ל פיצוי…

אריות דטרויט לארח 2024 טיוטת NFL

דטרויט אריות ועיר דטרויט יארחו את טיוטת ה- NFL 2024 ברחבי קמפוס מרטיוס פארק והרט פלאזה, הודיעה ה- NFL ביום שני, הפעם הראשונה שהאירוע הגיע ל יעד מישיגן….

Leave a Reply

Your email address will not be published.